pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 października 2015
  • wyświetleń: 1459

Goczałkowice:policjanci w przedszkolu

Numery alarmowe, bezpieczeństwo na drodze i podstawowa wiedza na temat zagrożeń w codziennym życiu były tematami rozmów pszczyńskich mundurowych z maluchami z przedszkola w Goczałkowicach Zdroju. Maluchy miały także okazję dowiedzieć się czegoś więcej o codziennej służbie policjantów, wsiąść do radiowozu i przywitać się z policyjną maskotką - Sznupkiem.

Mundurowi u maluszków w Goczałkowicach Zdroju
Mundurowi u maluszków w Goczałkowicach Zdroju · fot. KPP Pszczyna


Spotkanie z przedszkolakami rozpoczęła policjantka przypominając dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Głównie skupiła się na przekazaniu wiedzy o zagrożeniach w codziennym życiu. Starała się uzmysłowić maluchom, w jaki sposób mogą unikać niebezpieczeństw na drodze, w domu i w przedszkolu.

W drugiej części, profilaktyczną pałeczkę przejął jej mundurowy kolega prezentując dzieciom sprzęt służbowy i radiowóz. Najmłodsi mogli zobaczyć z bliska policyjny samochód oraz spotkać się ze "Sznupkiem" - maskotką śląskiej policji.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.