pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2015
  • wyświetleń: 3052

Biskup w Domu Kulejących Aniołów

W piątek, 9 października w powstającym Domu Kulejących Aniołów w Piasku odbyło się spotkanie z wyjątkowym gościem - biskupem Markiem Szkudło. Inicjatorem spotkania był proboszcz parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku - ks. dr Grzegorz Stephan, który swoją życzliwością i otwartością od początku wspiera dzieło budowy nowego Domu.

Biskup w Domu Kulejących Aniołów - 9.10.2015 · fot. PSOUU


Biskupa przywitali podopieczni Dziennego Ośrodka i Świetlicy Terapeutycznej, rodzice, Dyrekcja oraz pracownicy placówek Stowarzyszenia. Ks. biskup okazał się człowiekiem niezwykle ciepłym i serdecznym. W pięknych słowach określił, jak ważny jest dla zdrowego społeczeństwa kontakt z osobami niepełnosprawnymi. To osoby niepełnosprawne, chore i cierpiące nadają naszemu życiu właściwy wymiar i proporcje, pokazują jak mimo wszystko zachować pogodę ducha i wiarę w lepszą przyszłość.

Ks. biskup udzielił wszystkim obecnym na spotkaniu osobom specjalnego Błogosławieństwa oraz życzył wielu łask bożych na każdy dzień.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni ks. biskupowi za poświęcony nam czas oraz wsparcie i opiekę. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w naszym nowym Domu. Serdecznie dziękujemy!

Magda Loska-Kurtok

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.