pless.pl

Wiadomości

  • 13 października 2015
  • wyświetleń: 4205

Stand-up w Sztamferze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj

Artykuł sponsorowany:

Jest ich dwóch. Karol i Lotek - przebojem zawładnęli warszawską sceną stand-upu. Teraz będą podbijać Pszczynę. Zapraszamy w czwartek o 19.00 do Sztamfera!

Sztamfer


Bękarty Stand-Upu to Łukasz "Lotek" Lodkowski i Karol Modzelewski. Pierwszy z nich zaliczył zwycięstwo w Antrakt Stand-Up Festiwal - w 2014 roku, nie ma na niego silnych podczas eliminacji do Ligii Stand-upu, mega śmieszny, zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Karol też stanął na pudle... Antrakt Stand-Up Festiwal - w 2014 roku, stawia zdecydowanie na kontakt z publiką, który łapie w kilka minut stwarzając luźną atmosferę jako człowiek, którego nie sposób nie lubić. Zaprasza ludzi do rzeczywistości którą kreuje w klimacie lekkiej abstrakcji.
Lotek i Karol łączą na scenie błyskotliwe i ostre teksty z ogromną charyzmą, a przyświecają im idee, które można streścić w słowach: Sex, Kobiety, Rum, Wolność, Piraci. Szykujcie się na sztorm, pirackie poczucie humoru, rum... dlatego: Program przeznaczony dla widzów dorosłych!

Bilety w cenie 25zł w przedsprzedaży, 35zł w dniu występu, do nabycia w Sztamferze i na stronie www.biletynakabarety.pl. Ilość biletów ograniczona. Więcej informacji na www.facebook.com/events/924006164301287/

Sztamfer

43-200 Pszczyna
ul. Bankowa 1a

kom. 600-885-477