pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 października 2015
  • wyświetleń: 1503

Mundurowi na Pikniku Rodzinnym

Policjanci z Pszczyny wzięli udział w Jesiennym Pikniku Rodzinnym, który odbył się w Gimnazjum nr 2 w Woli. Wśród przygotowanych atrakcji były występy aktorów i młodzieżowych grup tanecznych, popisy młodych akrobatów, artystyczne malowanie twarzy, kurs pierwszej pomocy, a także spotkanie ze Sznupkiem - maskotką śląskiej policji.

Mundurowi na Jesiennym Pikniku Rodzinnym w Woli - 10.2015 · fot. KPP Pszczyna


Podczas festynu, zarówno na sali gimnastycznej, jak i na placu szkolnym, można było liczyć na wiele niespodzianek. Podobnie jak w zeszłym roku do rodzinnego pikniku przyłączyli się także policjanci i strażacy. Podczas imprezy pszczyńscy mundurowi zaprezentowali film profilaktyczny "Eksperyment" ukazujący zagrożenia płynące ze strony pijanych kierowców na drodze. Nie obyło się bez krótkiego komentarza prezentacji i udzielenia kilku wskazówek na temat bezpieczeństwa w codziennym życiu.

Stróże prawa zaprezentowali także sprzęt służbowy używany w codziennej służbie. Uczestnicy spotkania mogli również wypróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze przechodząc pomiędzy słupkami z założonymi alko- goglami. Każdy kto chciał dowiedzieć się jak przywrócić rannemu funkcje życiowe, mógł zasięgnąć opinii fachowca i wspólnie z nim przećwiczyć to na fantomie medycznym. Wszyscy chętni mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z policyjną maskotką Sznupkiem lub w radiowozie.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.