pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 października 2015
  • wyświetleń: 3362

Remonty dróg w powiecie - zdjęcia

Trwa remont ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej oraz ul. Jana Pawła II w Kobielicach i Łącznej w Brzeźcach.

Remont ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej · fot. Powiat


W Wiśle Wielkiej remontowany jest ok. 210-m odcinek drogi powiatowej - ul. Hodowców. Roboty polegają na wymianie warstwy wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego oraz wykonaniu pozostałych robót towarzyszących. Koszt tego zadania to niemal 100 tys. zł. - Jest to kontynuacja robót z czerwca tego roku, kiedy to za ponad 120 tys. zł wyremontowaliśmy 265 m nawierzchni tej drogi. W sumie w tym roku wyremontowany zostanie blisko półkilometrowy, najgorszy odcinek nawierzchni ul. Hodowców pomiędzy mostem na Pszczynce a Wisłą Wielką - mówi Grzegorz Górka, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie. W ubiegłym roku powiat pszczyński przebudował ponad 1,6 km ul. Pokoju - z Brzeźc do Wisły Wielkiej (od skrzyżowania z DW 933 do mostu na Pszczynce).

Remont ul. Jana Pawła II w Kobielicach i Łącznej w Brzeźcach · fot. Powiat


W środę, 7 października wykonawca przystąpił też do asfaltowania ul. Jana Pawła II w Kobielicach i ul. Łącznej w Brzeźcach. Nowa nawierzchnia pojawi się tu na odcinku o długości 350 m. Koszt tych prac to 165 tys. zł.

ups, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.