Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 września 2015
  • wyświetleń: 2341

Dziękowali za organizację Dni Pszczyny

Organizacja Dni Pszczyny wymaga dużego zaangażowania i wsparcia ze strony służb ratowniczych i mundurowych. W środę w sali konferencyjnej wręczono wszystkim osobom, zaangażowanym w organizację i pomoc w bezpiecznym przebiegu święta, pamiątkowe statuetki i medale. Pszczyńską jednostkę policji reprezentował mł.insp. Waldemar Prietz.

Dziękowali za organizację Dni Pszczyny - 16.09.2015 · fot. KPP Pszczyna


Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie przyjął z rąk pierwszego zastępcy burmistrza Pszczyny Barbary Sopok-Zembok podziękowania za okazaną pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa w mieście podczas przebiegu imprezy. Już tradycyjnie, podczas Dni Pszczyny, policjanci czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników. Do służby w tych dniach kierowani są policjanci wszystkich pionów służbowych komendy. Ponadto wspierają ich koledzy z Bielska Białej. Mundurowi są przygotowani na wszelkie przypadki łamania prawa i zakłócania porządku publicznego. Nad bezpieczeństwem kierujących natomiast czuwa pszczyńska drogówka.

Słowa uznania dla pszczyńskich mundurowych ukazały się także na stronie internetowej urzędu miasta. - Dziękuję wszystkim za udział w tegorocznym święcie naszego miasta. Z pewnością były to udane Dni Pszczyny, a co najważniejsze bezpieczne.(...) Chciałbym oczywiście podziękować również wszystkim służbom zaangażowanym w organizację imprezy, a także jednostkom, które zabezpieczały teren naszego miasta - czytamy w podziękowaniu burmistrza Dariusza Skrobola.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.