pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2015
  • wyświetleń: 1758

Kolacja Degustacyjna Jesienne Specjały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Kolacje Degustacyjne Jesienne Specjały w każdy pierwszy, jesienny piątek miesiąca (od października do grudnia) odbywać się będą w Hotelu Styl70.

Hotel STYL70


Podczas każdej Kolacji Degustacyjnej będziemy mogli rozkoszować się aż siedmioma potrawami, przygotowanymi przez Szefa Kuchni Restauracji Styl 70 wraz zaproszonym Gościem. Pierwszą Kolację Degustacyjną Wojciech Krzak przygotuje razem z finalistą drugiej edycji programu TOP CHEF - Adrianem Feliksem! Wszystkie serwowane dania zostaną przyrządzone z jesiennych owoców i przetworów. Jest to świetna okazja, aby posmakować kasztanów, jarzębiny czy dziczyzny w nowatorskiej koncepcji kulinarnych profesjonalistów!

Jesienne Specjały to wydarzenie kulinarne i towarzyskie zarazem - z jednej strony daje możliwość wieczornego spotkania z bliskimi, przyjaciółmi w miłej, ciepłej atmosferze, a z drugiej, jest to szansa na degustację dań niebanalnych przygotowanych na najwyższym poziomie.

Kolacja Degustacyjna Jesienne Specjały to impreza organizowana w ramach projektu Jesień w Stylu. Bilety na I Kolację oraz poszczególne imprezy Jesieni w Stylu można nabyć w recepcji Hotelu Styl 70 lub zamówić telefonicznie bądź mailowo rezerwacje@hotelstyl70.pl Sprzedaż biletów do 29 września. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na hotelstyl70.pl oraz w Recepcji Hotelu Styl 70.

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj