Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2445

Dwa dowody, że pożyczasz najtaniej!

Artykuł sponsorowany:

Alior Bank połączył najlepsze cechy pożyczki w jednej ofercie, aby Klient miał pewność, że pożycza najtaniej. Bank daje pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5%, a do tego gwarancję najniższej raty przez cały okres spłaty!

Pożyczka z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres spłaty to jedyna tego rodzaju oferta na rynku. Co więcej, Bank zwraca wszystkie odsetki, jeśli Klient spłaci pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

- Pożyczka jest łatwo dostępna - mówi Dorota Gondek, kierownik placówki partnerskiej Alior Banku w Pszczynie. - Nawet jeśli ktoś nie jest Klientem Alior Banku, pożyczkę dostanie równie łatwo jak w swoim banku - do 4000 zł otrzyma na podstawie deklaracji o dochodach, a do 150 tys. zł bez zaświadczeń o dochodach - wystarczy wyciąg z konta Klienta. Ponadto Alior Bank akceptuje szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenia oraz umowę o dzieło.

Placówka Partnerska Alior Banku
Placówka Partnerska Alior Banku w Pszczynie


W Alior Banku najlepiej!

Jeśli inny bank zaoferuje Klientowi niższą ratę, Alior Bank przebije jego ofertę i zapewni niższą ratę przy takich samych: okresie kredytowania i kwocie pożyczki. Z Gwarancji Najniższej Raty Klient może skorzystać przez cały okres kredytowania. Aby Alior Bank zaoferował ratę niższą niż w innym banku, wystarczy przedstawić odpowiedni formularz informacyjny z tego banku.

Wiele korzyści!

Środki zostaną wypłacone nawet w jeden dzień, a spłatę pożyczki można rozłożyć na długi okres, nawet do 120 miesięcy. Co więcej, o terminach spłat można zapomnieć, ustawiając wygodną automatyczną spłatę z konta osobistego w Alior Banku.

Ponadto istnieje możliwość zamiany wszystkich rat - m.in. rat pożyczek gotówkowych, kredytów ratalnych, samochodowych i kart kredytowych - w jedną niską ratę. Dzięki temu można zmniejszyć oraz uporządkować swoje miesięczne wydatki.

Warto dodać, że jeśli skutecznie poleci się pożyczkę (lub inny produkt) rodzinie bądź znajomym, można otrzymać premię od Alior Banku.

Weź pożyczkę już dziś!

Wniosek o pożyczkę gotówkową można złożyć w Placówce Partnerskiej Alior Banku w Pszczynie.

Placówka Partnerska Alior Banku w Pszczynie

Pszczyna, Plac Targowy 7
tel. 535 195 353 lub 32 210 42 00.


Placówka Partnerska Alior Banku
Placówka Partnerska Alior Banku w Pszczynie, Plac Targowy 7
Przykład reprezentatywny wg stanu na 17.06.2015 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 17,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8 330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 408,47 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2 078,47 zł (w tym: opłata przygotowawcza: 1 356,05 zł (14,0%), odsetki 722,42 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 306,13 zł. W przypadku pośrednika kredytowego oprocentowanie w przedziale 5-7,9%. Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.