pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2015
  • 28 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 12978

Bankowa Street Live IV - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

W czwartek na Bankowej odbył się kolejny, czwarty już koncert. O godzinie 20.00 w ramach akcji Bankowa Street Live wystąpił zespół "Czary Mary Koszmary i Ćmy".

Koncert zespołu "Czary Mary Koszmary i Ćmy" w ramach Bankowa Street Live - 27.08.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


"Czary Mary Koszmary i Ćmy" to autorski projekt Krystiana "Carlosa" Różyckiego, powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat. To zupełnie inne oblicze artysty, którego na co dzień można zobaczyć w takich zespołach jak Sztywny Pal Azji, The Marians czy Milcz Serce. W tym projekcie akustyczne instrumenty mieszają się z elektroniką. Jest minimalnie i nastrojowo, słychać tylko elementy trip hopu, ambientu oraz bluesa.​​

Bankowa Street Live to prokulturalna inicjatywa trzech lokali działających w Pszczynie na ulicy Bankowej, wspierana przez Pszczyńskie Centrum Kultury. Sztamfer Burger Bar, którego właściciele są artystami i muzykami, Punkt "G"astronomiczny - współorganizator festiwalu kulinarnego Chochla i Champions Bar - współorganizator muzycznego projektu Warka wraz z PCK-ulem postanowili połączyć siły i natchnąć ul. Bankową w Pszczynie muzyką i to żywą! Stworzyć miejsce na wzór ulicy Mariackiej w Katowicach.

Ta część ulicy Bankowej jest zamknięta w czasie koncertówBankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.