pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2015
  • 20 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 7883

Więcej koncertów na Bankowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Punkt "G"" podaj

Projekt "Bankowa Street Live" będzie kontynuowany. Organizatorzy zapowiedzieli jeszcze trzy koncerty. W miniony piątek odbyło się spotkanie gastronomów z burmistrzem Pszczyny Dariuszem Skrobolem, podczas którego podsumowano pierwsze koncerty.

Koncert Udoo w ramach Bankowa Street Live! - 02.07.2015
Na pierwszym koncercie zagrał zespół Udoo - 02.07.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


Okazuje się, że mieszkańcy Pszczyny chętnie uczestniczą w kameralnych koncertach na ul. Bankowej. - W trakcie imprezy nie odnotowano żadnych interwencji. Jest bardzo spokojnie. Ulica Bankowa zaczyna kojarzyć się z miejscem, które inicjuje życie kulturalne. Współpraca między firmami a Pszczyńskim Centrum Kultury układa się bardzo dobrze, dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować projekt - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Koncert zespołu Krzywa Alternatywa w ramach Bankowa Street Live - 13.08.2015 r.
Koncert zespołu Krzywa Alternatywa cieszył się dużą popularnością, szczególnie wśród młodych - 13.08.2015 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Bankowa Street Live to prokulturalna inicjatywa trzech lokali działających w Pszczynie na ul.Bankowej wspierana przez PCKul. "Sztamfer", którego właściciele są artystami i muzykami, "Punkt G" - współorganizator festiwalu kulinarnego "Chochla" oraz "Champion" - współorganizator muzycznego "projektu Warka".

Koncerty odbywają się w czwartkowe wieczory. Zgodnie z zapowiedzią za dwa, cztery i sześć tygodni odbędą się nieplanowane wcześniej muzyczne wydarzenia. Zainteresowanie projektem spowodowało, że organizatorzy chcą poszerzyć ofertę proponując zróżnicowane formy rozrywki.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.