Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 5799

Autobusem na Dni Pszczyny

Za nami:

Wybierasz się na Dni Pszczyny i zastanawiasz się nad transportem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

W sobotę, 22 sierpnia będzie można skorzystać z bezpłatnego autobusu, który pojedzie zgodnie z poniższym rozkładem. Autobus powrotny zaplanowano po ostatnim koncercie, około godziny 23.30.

Autobusowy rozkład jazdy - Dni Pszczyny - 22.08

  • 18.00 - Pszczyna
  • 18.02 - Pszczyna Bielska
  • 18.04 - Pszczyna Żorska
  • 18.05 - Pszczyna Wodzisławska
  • 18.06 - Pszczyna Bażantarnia
  • 18.08 - Poręba POM
  • 18.10 - Poręba Poczta
  • 18.12 - Brzeźce Kolonia
  • 18.14 - Brzeźce Szkoła
  • 18.15 - Brzeźce Widoki
  • 18.17 - Mizerów skrzyżowanie
  • 18.20 - Studzionka Kolonia
  • 18.22 - Studzionka skrzyżowanie
  • 18.23 - Studzionka
  • 18.25 - Wisła Mała Dom Kultury
  • 18.27 - Wisła Mała Kościół
  • 18.29 - Wisła Mała skrzyżowanie
  • 18.32 - Wisła Wielka Oś.
  • 18.34 - Wisła Wielka II
  • 18.39 - Wisła Wielka I
  • 18.43 - Wisła Wielka Kolonia
  • 18.45 - Łąka Madera
  • 18.48 - Łąka Gospoda
  • 18.50 - Łąka Kolonia
  • 18.53 - Pszczyna Cieszyńska
  • 18.57 - Pszczyna Bielska
  • 19.00 - Pszczyna


BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.