Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2015
  • 8 września 2015
  • wyświetleń: 10865

Strefa ekonomiczna w Pszczynie

W Urzędzie Miejskim wyłożony do wglądu został projekt planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicami Wodzisławską i Żorską zawierający teren na którym ma powstać strefa ekonomiczna, przeznaczona pod działalność usługowo-produkcyjną.

Zdjęcia lotnicze 2013: Muzeum Zamkowe i Park
Wyłożono do wglądu projekt zagospodarowania przestrzennego strefy ekonomicznej. · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Z projektem można zapoznać się do 14 września w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pszczynie (Wydział Urbanistyki i Architektury w sali nr 1 - parter). Plan wraz z prognozą oddziaływania na środowisko jest wyłożony w poniedziałki od godziny 8.00 do 16.00, a także od wtorku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00. Konsultacje z udziałem projektanta odbywać się będą w każdy piątek od 11.30 do 15.00 w małej sali obrad (pokój 202 na II piętrze).

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ulicami Wodzisławską i Żorską, zawierającego teren przeznaczony pod działalność usługowo-produkcyjną, rozwiązaniami odbędzie się w piątek, 11 września o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko do tego projektu udostępniony jest również na stronie internetowej: www.pszczyna.pl

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.