pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2015
  • wyświetleń: 12750

Kolejny tytuł mistrzowski dla Sylwii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj

Sylwia Indeka w trakcie Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Podlaskiej w wielkim stylu zwyciężyła na dystansie 1500m.

Reklama

Mistrzostwa Polski Juniorów


Sylwia prowadziła od startu do mety, wygrywając z koleżankami z przewagą ponad 50 metrów. Pomimo tego, że start zaplanowano w samo południe, a wysoka temperatura nie sprzyjała w uzyskiwaniu rekordowych wyników, Sylwia konsekwentnie realizowała plan zdobycia nie tylko tytułu mistrzowskiego, ale i uzyskania jak najlepszego czasu. To też zrobiła przy aplauzie i podziwie uczestników mistrzostw.

Sylwia Indeka (LKS Pszczyna) uzyskała wynik 4:27,42; druga na mecie Martyna Niećko (KS Wejher Wejherowo) 4:34,69, a brązowy medal Eliza Lenartowicz (WMLKS Pomorze Stargard) 4:35,74.

W mistrzostwach uczestniczyły również: Karolina Korny, Kamila Niesyto oraz Katarzyna Gawlak. Kamila Niesyto w biegu na 3000m uzyskała wynik 11:04,41 co dało 21. miejsce, zaś Karolina z wynikiem 2:21,95 uplasowała się na 23. miejscu.

Dziewczęta, choć biegające dystanse średnie i długie, pierwszy raz w historii klubu wystartowały na zakończenie mistrzostw w sztafecie 4x400m, zajmując punktowane 14. miejsce (6. w serii) z wynikiem 4:11,25. Skład sztafety: Gawlak, Korny, Niesyto i Indeka.

new / pless.pl

źródło: MORiS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sylwia Indeka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj