pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3041

"Bezpieczne wakacje" oczami dzieci

Powiat Pszczyński wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie po raz kolejny zorganizował konkurs "Bezpieczne wakacje". 18 czerwca zostali wyłonieni jego laureaci, a w środę, 24 czerwca otrzymali nagrody z rąk starosty pszczyńskiego Pawła Sadzy.

Reklama

Celem konkursu "Bezpieczne wakacje" jest przede wszystkim przybliżenie dzieciom tematu bezpieczeństwa i tego, z czym ono się bezpośrednio wiąże, uświadomienie zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami oraz przede wszystkim promowanie bezpiecznych form spędzenia wolnego czasu. Jest to kolejny element polityki promowania bezpieczeństwa przez Powiat Pszczyński i Powiatu Pszczyńskiego jako bezpiecznego miejsca.

Komisja składająca się z przedstawicieli samorządu, przedstawicieli straży pożarnej oraz policji dokonała przeglądu 65 prac i w wyniku eliminacji szkolnych oraz otrzymanych z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej wyłoniła laureatów.

Wręczenie nagród w konkursie "Bezpieczne wakacje" - 24.06.2015 · fot. BM/pless.pl


Wyniki konkursu "Bezpieczne wakacje":

I grupa, klasy I-III

1. miejsce - Bogusław Stencel
2. miejsce - Emilia Krzyżowska
3. miejsce - Jakub Niemiec

II grupa, klasy IV-VI
1. miejsce - Kacper Rąba
2. miejsce - Mikołaj Otręba
3. miejsce - Karolina Stencel

III grupa, uczniowie i wychowankowie świetlic terapeutycznych, ośrodków terapii zajęciowej oraz ośrodków szkolno-wychowawczych
1. miejsce - Joanna Tomanek
2. miejsce - Andrzej Czembor
3. miejsce - Izabela Roszyk


Opiekunowie: Maria Wadas, Magdalena Pudełko, Bożena Ananicz, Katarzyna Marcińczyk oraz Aleksandra Strączek.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.