pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2015
  • 30 lipca 2015
  • wyświetleń: 14305

MMA: Pszczynianin kontuzjowany

Pszczynianin Grzegorz Sajbor nie stanie do piątkowej walki podczas Fight Exclusive Night w Kołobrzegu. Zawodnik odniósł kontuzję, w wyniku której nie może podjąć wyzwania.

Grzegorz Sajbor
Grzegorz Sajbor nie będzie walczył w Kołobrzegu na Fight Exclusive Night 8 "Summer Edition". · fot. Berserkers Team Bielsko-Biała


Grzegorz Sajbor trenuje na co dzień w bielskim klubie DAAS Berserkers Team. Do niedawna stawał do walki w kategorii do 70kg, po podpisaniu kontraktu z Fight Exclusive Night postanowił razem z trenerem zejść do kategorii piórkowej (do 66kg).

- Ta kategoria powinna być dla mnie bardziej odpowiednia. Obecnie zawodnicy zbijają dużo kilogramów przed walką, żeby mieć przewagę warunków fizycznych w czasie starcia - tłumaczy "Songo". - W chwili obecnej mam 173 cm i ważę 73 kg. Treningi są ciężkie i trudno je powiązać na co dzień z pracą, ale jest to dla mnie szansa, której nie mogę zmarnować - mówił w czerwcu.

Przypominamy, że 31 lipca Grzegorz Sajbor miał zmierzyć się z poznaniakiem Łukaszem Demczurą podczas FEF 8 "Summer Edition".

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.