• 19 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1443

Trampkarze: Udany rewanż

Po niespodziewanej porażce w Żorach w domowej potyczce Iskra pokazała, że mecz z pierwszej rundy był tylko wypadkiem przy pracy. W niedzielny poranek Iskra udowodniła, że jeśli chce potrafi grać skuteczny futbol.

Trampkarze: Iskra - MKS Żory 14.06.2015

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i bardzo emocjonująca, juz na początku meczu przytrafił nam się błąd w wyprowadzaniu piłki co bezlitośnie wykorzystali goście. Bramka jednak nie podłamała młodych pszczynian i już kilka minut później do wyrównania doprowadził Adam Bałuch, który ładnie przymierzył z linii pola karnego. Do przerwy Żory jeszcze raz zdołały zaskoczyć naszego bramkarza, niestety kolejny raz po wyraźnym błędzie obrony.
Jeszcze przed przerwą Iskra zdołała wyjść na prowadzenie, najpierw do remisu doprowadził Gabriel Król, który w sytuacji sam na sam okazał się lepszy niż bramkarz gości. Na 3-2 po rzucie rożnym bramkę zdobył Jakub Tabiś. Po przerwie wróciła skuteczność w szeregach Iskry i worek z bramkami się rozwiązał. Zdobyliśmy pięć bramek w przeciągu 20 minut i było już po meczu.
Na listę strzelców wpisał się Sławomir Piech, dwukrotnie bramkarza z Żor pokonał Kamil Markiewicz, a po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Gabriel Król i Krzysztof Francuz.

Wynik jednak nie do końca odzwierciedlał sytuację na boisku, gdyż mecz był bardzo wyrównany lecz w tym dniu mieliśmy zabójczą skuteczność."

MKS Iskra Pszczyna - MKS Żory 8:3 (3:2)
Bramki: Gabriel Król 2, Kamil Markiewicz 2, Sławomir Piech, Krzysztof Francuz, Jakub Tabiś, Adam Bałuch

Miłosz Suwała, Łukasz Mąka, Fabian Pustelnik, Kamil Pustelnik, Piotr Noga, Jakub Tabiś, Gabriel Król, Krzysztof Francuz, Adam Bałuch, MAteusz Wala,Sławomir Piech oraz Kamil Markiewicz, Paweł Oszek, Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech