pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2015
  • 24 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1472

Spotkanie: Nie znasz, nie otwieraj

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj

Za nami:

W czerwcu rusza piąta edycja spotkań w ramach akcji społecznej pod hasłem "Nie znasz, nie otwieraj", których inicjatorem jest Tauron Polska Energia. Projekt skierowany jest do seniorów, którzy w trakcie spotkań będą mogli dowiedzieć się, jak chronić swoją prywatność i nie dać się zwieść oszustom.

Nie znasz, nie otwieraj - spotkania z Michałem Fajbusiewiczem · fot. Tauron Polska Energia


Warsztaty w Goczałkowicach-Zdroju w ramach akcji "Nie znasz, nie otwieraj!" odbędzie się w środę, 24 czerwca o godzinie 14.00 w Pawilonie "Wrzos" Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój przy ul. Uzdrowiskowej 54. Udział w akcji jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy.

Spotkanie poprowadzi Michał Fajbusiewicz - dziennikarz i felietonista, znany z programów "Magazyn Kryminalny 997" oraz "Fajbusiewicz na Tropie". W trakcie wykładu Michał Fajbusiewicz przedstawi główne zagrożenia, jakie czyhają na osoby starsze, opisze najpopularniejsze techniki stosowane przez oszustów oraz wskaże proste rozwiązania, które pozwolą seniorom zwiększyć bezpieczeństwo w domu. Spotkaniu towarzyszyć będzie również trening asertywności, prowadzony przez Zbigniewa Buczkowskiego - słynnego polskiego aktora filmowego i estradowego. Specjalne ćwiczenia i gry improwizacyjne pozwolą uczestnikom rozwinąć asertywną postawę i nauczyć się przyjmowania jej podczas kontaktów z przedstawicielami handlowymi.

Podczas wykładu omówione zostaną również reguły podpisywania bezpiecznych umów oraz najważniejsze prawa każdego konsumenta. Po zakończeniu spotkania wszyscy seniorzy otrzymają zawierający ważne informacje "Poradnik bezpiecznego seniora", a także upominki od organizatora. Harmonogram spotkań oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat akcji "Nie znasz, nie otwieraj!" znajdują się na stronie: www. bezpieczniki.tauron.pl/spotkania/Strony/spotkania.aspx

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj