pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2015
  • 29 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2721

Pomogą młodym wybrać zawód

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi młodych pozostających bez pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie realizuje projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pszczyńskim (I)". Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt zakłada objęcie wszystkich uczestników wsparciem w zakresie określenia ścieżki zawodowej poprzez ustalenie profilu pomocy, przygotowania Indywidualnego Planu Działania (IPD) oraz skorzystania z jednej z dwóch usług rynku pracy, jakim jest pośrednictwo pracy lub poradnictwo zawodowe.

W celu zwiększenia możliwości zatrudnienia osób młodych do 29 roku życia urząd oferuje: szkolenie grupowe, bon szkoleniowy, staż, bon stażowy, bon na zasiedlenie, prace interwencyjne, przygotowanie zawodowe dorosłych, szkolenie z zakresu przedsiębiorczości z modułem księgowości w firmie oraz przyznanie dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Więcej informacji w sprawie rekrutacji do projektu można uzyskać kontaktując się z doradcą klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pszczynie, ul. Dworcowa 23, tel. (32) 210-27-21 lub Referatem Programów Rynku Pracy - pokój nr 17, tel. (32) 210-27-38.

BM / pless.pl
źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.