Wiadomości

• 3 marca 2005
  • wyświetleń: 1136

Król na szóstym miejscu

W niedzielę 26 lutego w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych. Niestety tym razem pszczyńscy lekkoatleci wrócili bez medali. Dwa czwarte miejsca zajęli Tomasz Kaczmarczyk (SP18 w Pszczynie) – w biegu na 1000m w kategorii chłopców szkół podstawowych oraz Daria Botor na dystansie 1000m w kategorii młodziczek. W biegu juniorów młodszych na 3000m wysoką 6 lokatę zajął Michał Król (na zdjęciu), 15 był Piotr Kłóska.

Następne zawody w Biegach Przełajowych to Mistrzostwa Makroregionu, które wyłonią m.in. Reprezentację Województw: Śląskiego i Opolskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Biegach Przełajowych w kategorii juniorów młodszych.