Wiadomości

• 25 maja 2015
  • wyświetleń: 1135

Trampkarze: Zatrzymali lidera

Taką grę pszczyńskich trampkarzy chcemy oglądać. Skazywani na porażkę zawodnicy Iskry w starciu z liderem zaprezentowali się dużo korzystniej od liderującej ekipy Odry Wodzisław, ale zdołali ugrać tylko jeden punkt.

Trampkarze: Iskra - Odra Wodzisław 20.05.2015

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
Po kilku bardzo słabych meczach w końcu przyszło przebudzenie i mecz na miarę naszych umiejętności. Zmiana ustawienie, pozycji niektórych piłkarzy wpłynęła pozytywnie na naszą grę i mimo, że przyszło nam mierzyć się z liderem to my byliśmy drużyna lepszą. Już w piątej minucie po prostopadłym zagraniu Piotra Nogi na dobrej pozycji znalazł się Adam Bałuch i umieścił piłkę w bramce. Mimo dużej przewagi przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania po dość kontrowersyjnym karnym.
Druga połowa to w dalszym ciągu przewaga Iskry i tylko dzięki szczęściu i naszej nieskuteczności goście stracili tylko jedną bramkę w drugiej połowie. Piłkę w narożniku boiska wywalczył Sławomir Piech, dograł ją do Gabriela Króla, a ten już? najlepiej wiedział jak pokonać bramkarza gości.
Niestety pod koniec meczu sędzia odgwizdał drugiego karnego i Odra szczęśliwie pojechała do domu z jednym punktem.

MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Wodzisław 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Adam Bałuch (4.), 1:1 Kacper Ziemkiewicz (40.+2. -rzut karny), 2:1 Gabriel Król (59.), 2:2 Kacper Ziemkiewicz (66. -rzut karny)