pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1930

Projekt ministerialny w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

W miniony piątek, 24 kwietnia w Pszczyńskim Centrum Kultury nastąpiło otwarcie projektu "Promocja czytelnictwa i Biblioteki w Pszczynie".

Oficjalnego otwarcia dokonali szefowie jednostek realizujących zadanie - Dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, Teresa Musik oraz Prezes Zarządu Cinematographer Productions, Mirosław Kozik. Warto dodać, że otwarcie projektu odbyło się w ramach kolejnego z cyklicznych spotkań o nazwie "Poezja i Muzyka pod 13", które w Pszczynie realizowane jest już cztery lata.

Projekt ministerialny w Pszczynie - 24.04.2015


Na całość projektu składa się szereg imprez, w tym takie przedsięwzięcia jak: warsztaty fotograficzne: "Słowa pisane uchwycone obrazem", Poezja i muzyka pod 13, Epoka lodowcowa w Bibliotece, konkurs pięknego czytania, spotkanie z filmem, tydzień czytania dzieciom oraz gala finałowa stanowiąca duże święto Biblioteki.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2015.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj