pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2997

Zostań rodzicem zastępczym!

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie pszczyńskim zaprasza wszystkich, którzy są zainteresowani tematem rodzicielstwa zastępczego oraz tych, którzy zastanawiają się, czy zostać rodzicem zastępczym na dzień otwarty, który odbędzie się 25 kwietnia w siedzibie organizatora.

W tym dniu będzie możliwość rozmowy nie tylko z pracownikami ośrodka, ale również z samymi rodzicami zastępczymi, którzy podjęli się tego zadania. Osoby pełniące tę funkcję najlepiej oddadzą i przybliżą specyfikę rodzicielstwa zastępczego, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pracownicy organizatora odpowiedzą na pytania: kto może zostać rodziną zastępczą, jakie kryteria powinni spełniać kandydaci, jakie są zadania rodziny zastępczej. Zapoznają z obowiązującymi przepisami prawa, przedstawią formy wsparcia.

- Zapraszamy w najbliższą sobotę w godz. 8.00-14.00 do siedziby Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej przy ul. Wiśniowej 2A. Informacje na temat rodzicielstwa zastępczego uzyskać można również od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 pod numerami telefonu: 32 449-35-15, 885-141-309 - mówi Joanna Ożanna, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.