pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 5709

Uszkodził semafor i stracił tablicę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Kierowca Volkswagena Golfa z impetem wjechał w semafor sygnalizacji świetlnej na przejeździe kolejowym w Goczałkowicach Zdroju. Znalezienie sprawcy byłoby zapewne trudniejsze, gdyby na miejscu nie zostawił... tablicy rejestracyjnej.

Zidentyfikowanie sprawcy ułatwiły też ślady wgnieceń i rozbity zderzak w samochodzie, do którego dotarli policjanci. Zgadzała się również marka i kolor pojazdu podane przez zgłaszającego kolizję.

Gdy policjanci dotarli do 36-latka i jego 25-letniej towarzyszki spotkali się z agresywnym i wulgarnym zachowaniem. Dodatkowo, ich wypowiedzi i sposób poruszania się wskazywał na stan nietrzeźwości, dlatego też pobrano od nich krew w celu przesłania do laboratorium, gdzie zostaną przeprowadzone badania na zawartość alkoholu.

Jakby tego było mało, znieważyli interweniujących policjantów, a 36-latek dodatkowo naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy za co może mu grozić teraz nawet trzyletni pobyt w więzieniu. Po krótkiej szamotaninie zostali jednak obezwładnieni, a następnie trafili do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Kierowca Golfa wkrótce może się spodziewać dalszych konsekwencji.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj