pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2118

Szkolenie: turystycznie przez powiat

Za nami:

Promowanie turystyki rowerowej, poznanie walorów Ziemi Pszczyńskiej, integracja społeczności lokalnej, rozwijanie zainteresowań dziedzictwem kulturowym oraz zwiększenie wiedzy na temat świadczenia usług turystycznych to główne cele dwudniowego szkolenia "Poznajemy zakątki powiatu pszczyńskiego. Praktyczne wykorzystanie atrakcji turystycznych powiatu pszczyńskiego".

Szkolenie warsztatowe odbędzie się 15 maja w godzinach 16.00-18.00 w Starostwie Powiatowym w Pszczynie. Uczestnikom zostanie przedstawiona prezentacja dotycząca atrakcji turystycznych powiatu pszczyńskiego na trasach rowerowych. Zgromadzeni będą także analizować mapy zawierające trasy rowerowe, zasady poruszenia się grupą w terenie oraz regulamin wycieczek rowerowych.

Natomiast 16 maja w godzinach 10.00-14.00 uczestnicy udadzą się na wycieczkę terenową pieszo-rowerową trasą: Pszczyna - Kobiór ("Babczyna Dolina", ścieżka ekologiczna) - Radostowice - Czarków - Pszczyna (park).

Podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście do biura LGD, przesłać pocztą bądź drogą e-mailową na adres: projekty@lgdziemiapszczynska.pl (zeskanowany formularz z podpisem) do 8 maja do godziny 16.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30) decyduje data i godzina wpływu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Pobierz Formularz zgłoszeniowy - szkolenie "Turystycznie przez powiat"

BM / pless.pl, źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.