pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 5148

Lek. wet. pomoże rannym zwierzętom

Zwierzęta, które ucierpiały w wyniku zdarzeń drogowych trafią w ręce weterynarza. Od kwietnia opiekę nad nimi objął lek.wet. Leszek Szczepańczyk.

lek. wet. Leszek Szczepańczyk
Gmina zawarła umowę z lek.wet. Leszkiem Szczepańczykiem na świadczenie usług weterynaryjnych. · fot. UM Pszczyna


W środę, 8 kwietnia burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podpisał z lek.wet. Leszkiem Szczepańczykiem umowę na świadczenie usług weterynaryjnych na terenie gminy Pszczyna. Umowa dotyczy zapewnienia całodobowej opieki weterynaryjnej przy zdarzeniach drogowych z udziałem zwierząt.

- Zasadniczo moja praca polega na udzielaniu pomocy zwierzętom, które wymagają natychmiastowej interwencji, a w danej chwili nie można ustalić ich właścicieli. Wielokrotnie są to zwierzęta będące w szoku po wypadku, które trudno wyłapać - informuje Leszek Szczepańczyk.

Leszek Szczepańczyk jest lekarzem weterynarii od 1986 roku. Od 1994 prowadzi w Pszczynie Przychodnię Weterynaryjną przy ul. Hallera 7. Jeśli zobaczysz ranne zwierzę pozostawione bez opieki - zadzwoń pod numer 601-545-994.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.