pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • wyświetleń: 2733

Powitanie wiosny w ZS Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

Wszyscy z niecierpliwością czekamy zwiastunów wiosny. Uczniowie Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej, nie mogąc doczekać się nadejścia kalendarzowej wiosny, postanowili powitać ją nieco wcześniej.

Powitanie wiosny w ZS Miedźna - 03.2015 · fot. ZS Miedźna


W ramach obchodów Święta Wiosny przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali dla swoich kolegów szereg konkurencji "pachnących" wiosną. Było coś dla ciała i coś dla ducha. Sportową kondycję po zimowym leniuchowaniu można było sprawdzić kręcąc kołem hoola-hop, a rozpoznawanie soków warzywno-owocowych było prawdziwym zastrzykiem wiosennej energii.

Było również rozwiązywanie krzyżówek o wiośnie i wspólna zabawa przy śpiewaniu w ramach szkolnej wersji konkursu Tak to leciało. Komisja konkursowa oceniła zdjęcia o tematyce wiosennej i dowcipne wiersze o wychowawcach. Zwycięzcą konkursu została klasa I c.

Po zakończonych konkurencjach każdy mógł się poczęstować wiosennymi kanapkami przygotowanymi przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili i już żałują, że wiosna przychodzi tylko raz w roku.

A. Magiera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj