pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • wyświetleń: 6944

Radny dostał na sesji wóz strażacki

Nietypowe zakończenie miała czwartkowa sesja Rady Miejskiej w Pszczynie. Z okazji obchodzonych w tym dniu urodzin radni sprezentowali Łukaszowi Tetli ze Studzionki strażacki wóz.

Łukasz Tetla, radny, strażak, sesja, rada miejska
Łukasz Tetla z urodzinowym wozem strażackim · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Łukasz Tetla to radny miejski obecnej kadencji, ale przede wszystkim strażak. Jego życie nierozerwalnie związane jest ze służbą w mundurze. Jest absolwentem Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, a obecnie pracuje w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie. Przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzionce, by następnie stać się jej prezesem.

Od dawna zabiega o wóz strażacki dla ochotników ze swojej miejscowości. Punkt taki zawarł między innymi w swoim programie wyborczym. Jeden taki pojazd od czwartku (w tym dniu obchodził urodziny) już ma, teraz czas na dużo większy dla OSP.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.