pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2015
  • wyświetleń: 2795

Trwa nabór do klasy sportowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Za nami:

Trwa nabór do klasy sportowej rocznika 2002 w Gimnazjum nr 2 w Pszczynie. Doskonałą okazją ku temu, żeby zaczerpnąć języka, upewnić się, że to dobry wybór, bądź po prostu rozwiać wątpliwości, będzie spotkanie z dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 - Damianem Cieszewskim.

Klasa sportowa 2015


Spotkanie z Dyrektorem jest przeznaczone dla rodziców uczniów klas szóstych, kończących szkołę podstawową. Odbędzie się ono we wtorek, 24 marca o godzinie 17.30 w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 5. Na spotkaniu oprócz dyrektora obecny będzie również przedstawiciel zarządu klubu MKS Iskra Pszczyna oraz trener, który będzie sprawował funkcję wychowawcy w czasie nauki w gimnazjum.

Po rocznikach 2000 i 2001 będzie to już kolejny rocznik pszczyńskiej Iskry objęty tego typu formą szkolenia. Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc sport z nauką, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pozostało już coraz mniej czasu, aby podjąć decyzję. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na temat nowej klasy sportowej można przeczytać w informacji: "Klasa sportowa po raz trzeci".

Tomasz Kropidło
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj