pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • 25 marca 2015
  • wyświetleń: 2277

Droga Krzyżowa z OMBR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

Za nami:

Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie, jak co roku w okresie Wielkiego Postu, przygotowuje Drogę Krzyżową. Tym razem widowisko zostanie przedstawione w Piasku oraz w Pawłowicach.

Aktorzy - podopieczni OMBR - odgrywają poszczególne stacje Drogi Krzyżowej w formie teatru cieni. Stacje przeplecione są pieśniami Wielkopostnymi oraz rozważaniami. Naszą Drogę Krzyżową traktujemy jako pracę, modlitwę, ale i jako darowany czas, który pomaga nam wgłębić się w klimat rozważań Wielkopostnych. W tym zagonionym świecie, tak trudno znaleźć czas do kontemplacji - my go sobie wypracowaliśmy i każdą próbę, jak i występ, traktujemy jako niezastąpione chwile do bliższego spotkanie z Ukrzyżowanym.

droga krzyżowa


Zapraszamy do spotkania się z nami i włączenia się do modlitwy Drogi Krzyżowej w naszym wykonaniu. W tym roku wystąpimy w Pawłowicach w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela - 20 marca o godzinie 17.30 oraz w Piasku w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa - 27 marca o godzinie 17.30.

Występy w Pawłowicach i w Piasku są występami otwartymi, na które serdecznie zapraszamy. Dziękujemy również proboszczom danych parafii za przychylność dla naszej inicjatywy.

Bernadeta Jonkisz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OMBR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj