pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2015
  • 8 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4634

Oddaj krew i wygraj nagrody!

Jesteś uczniem szkoły średniej? Masz dużą rodzinę i wielu znajomych? Już dziś oddaj krew na Motoserce 2015 i zawalcz o cenne nagrody!

krew na motoserce


Organizatorzy akcji Motoserce zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich powiatu pszczyńskiego do udziału w konkursie. Dla klas, które wezmą udział w rywalizacji przewidziane są atrakcyjne nagrody. Do wygrania: 3.000 złotych, wyjazd na tor kartingowy oraz przelot samolotem nad Pszczyną.

Na klasę składają się: uczniowie, mamy, ojcowie, wujkowie, ciocie, kuzyni, kuzynki i wszyscy znajomi, którzy w imieniu danej klasy oddadzą krew.

Każda osoba uczestnicząca w akcji w centrum krwiodawstwa w Pszczynie otrzyma zaświadczenie o oddaniu krwi. Należy na nim dopisać klasę i szkołę i dostarczyć je do biura OSK3 przy ul. Chrobrego 19. Klasa, która zbierze najwięcej krwi ze wszystkich szkół - wygrywa!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas akcji Motoserce (25 kwietnia) na pszczyńskim rynku o godzinie 17.00.

Pobierz Regulamin konkursu w ramach akcji Motoserce 2015.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.