pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2015
  • 19 marca 2015
  • wyświetleń: 2681

W Muzeum Zamkowym o Łańcucie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zamek" podaj

Za nami:

W czwartek, 26 marca w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego odbędzie się kolejny wykład z cyklu "Studium muzealne". Tematem spotkania będzie Łańcut.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek o godzinie 17.00. Wykład pt. "Łańcut - Salon Rzeczpospolitej" wygłosi Wit Karol Wojtowicz, dyrektor Muzeum-Zamku w Łańcucie, wybitny historyk oraz muzealnik. Wielokrotnie wyróżniony, między innymi: Złotą Odznaką za Opiekę nad Zabytkami, odznaką Zasłużony Działacz Kultury, Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze - Gloria Artis, a także został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wykłady "Studium muzealne", obejmują kilka cyklów tematycznych poświęconych dziejom zamku i regionu, architekturze i terminologii historii sztuki a także ekspozycjom i kolekcjom muzealnym. Prowadzone są przez pracowników Muzeum oraz zaproszonych gości.

Wstęp wolny.

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zamek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zamek" podaj