pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2015
  • wyświetleń: 5869

Pożar w Suszcu, ranna jedna osoba

W poniedziałek późnym wieczorem w Suszcu przy ul. Kopcowej wybuchł pożar baraku mieszkalnego. Na miejscu interweniowały cztery zastępy strażaków. Jednak osoba została ranna.

Pożar baraku mieszkalnego w Suszcu - 09.03.2015 · fot. KP PSP Pszczyna


Zanim na miejsce przybyli strażacy 60-letni właściciel podjął nieskuteczne czynności gaśnicze. W rezultacie został poszkodowany, a następnie zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ugasili ogień. Schłodzili również 4 butle na gaz propan-butan, a które wyniesiono z pożaru. Następnie przekopano i przelano pogorzelisko oraz rozebrano część konstrukcji budynku.

W związku z silnym zadymieniem, strażacy w trakcie działań cały czas pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. W działaniach, które trwały około trzech godzin, uczestniczyły dwa zastępy z JRG w Pszczynie, zastęp z JRG w Żorach, zastęp z OSP w Suszcu oraz pogotowie ratunkowe i policja.

new / pless.pl
źródło: KP PSP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.