pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 2740

Renata Piątkowska w SP nr 9

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

W cyklu "Żyj z pasją" promowanym przez Bibliotekę Szkolną i Bibliotekę Publiczną, we wtorek 3 marca, w Szkole Podstawowej nr 9 w Łące odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci Renata Piątkowską. Tym razem (to już druga wizyta w tej szkole) pisarka spotkała się z uczniami klas I-III.

SPOTKANIE AUTORSKIE W SP 9
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące spotkały się w Renatą Piątkowską.


Pani Renata jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci (m.in. Opowiadania dla przedszkolaków, Ciekawe co będzie jutro, Nie ma nudnych dni, A może będzie właśnie tek). Jest również laureatką wielu prestiżowych nagród, a kilka jej książek znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABC "Cała Polska czyta dzieciom.

W trakcie spotkania autorka zaprezentowała swoje najnowsze książki, których tematyka oraz sposób przedstawienia rzeczywistości zachwyciły dzieci. Pisarce towarzyszyła zawodowa lektorka Elżbieta Malwina Kożurno, która czytała fragmenty książek. Jej wspaniała interpretacja doskonale podkreślała humor opowiadań i była niewątpliwie dodatkową atrakcją spotkania.

SPOTKANIE AUTORSKIE W SP 9
Autorka wpisywała dedykacje w książkach uczniów.


Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały przygód ulubionych bohaterów. Zadawały też wiele pytań. Zobaczyć na własne oczy autorkę książek cieszących się dużą popularnością było wielkim przeżyciem. Po spotkaniu Renata Piątkowska otoczona grupą najmłodszych wielbicieli z satysfakcją wpisywała dedykacje do swoich książek.

Alina Świerkot

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj