pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 2618

Sukcesy uczniów z Pawłowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach" podaj

Co roku uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach z sukcesami biorą udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty. W bieżącym roku szkolnym aż czterech uczniów zostało finalistami i ubiegać się będzie o tytuł laureata.

Trzech drugoklasistów i jeden trzecioklasista przechodząc etap szkolny i rejonowy zakwalifikowali się do nielicznej grupy w województwie. Są to: Patryk Kubieniec z języka polskiego, Witold Klepek z matematyki, Przemysław Wadas z historii oraz Krzysztof Bednorz z geografii. Chłopcy doskonalili swoje umiejętności pod okiem nauczycieli: p. Joanny Czajkowskiej-Wadas, p. Iwony Spandel-Barańskiej, p. Sylwii Dąbrowskiej, p. Danuty Lenik.

uczniowie
Patryk Kubieniec, Witold Klepek, Przemysław Wadas oraz Krzysztof Bednorz wezmą udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. · fot. PG 2 w Pawłowicach


Wyróżnieni uczniowie są wszechstronnie utalentowani, zdobywają laury także w innych konkursach przedmiotowych, mają możliwość korzystania z indywidualnego toku nauki z wybranych przedmiotów.

- Zachęcanie uczniów do dodatkowej pracy i wysiłku oraz otwarcie przed nimi możliwości rozwoju talentów sprawia wszystkim nauczycielom naszej szkoły szczególną satysfakcję. Cała społeczność uczniowska wspiera swoich kolegów, życząc zdobycia tytułu laureata, w tym roku szkolnym - informują nauczyciele z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach" podaj