pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 10084

Nowy lokal w Pszczynie - Biesiada

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Biesiada" podaj

Artykuł sponsorowany:

W pobliżu pszczyńskiego Parku Zamkowego otwarta została "BIESIADA". To nowy lokal z przystępnymi cenami i dobrą ofertą na każdą porę dnia. O poranku zaprasza na kawę lub drobną przekąskę, popołudniu na pyszne danie obiadowe, a wieczorem na kameralne spotkanie ze znajomymi. W niedziele zapraszamy na roladę z kluskami i surówkami.

Zdjęcia lotnicze 2013: osiedle Stara Wieś i Kępa
BIESIADA Grill Bar Pub mieści się w Pasażu Książęcym w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


"BIESIADA Grill Bar Pub: mieści się w Pasażu Książęcym przy ulicy Szymanowskiego 23. To doskonale położone miejsce, blisko zieleni, nieopodal Pokazowej Zagrody Żubrów, z dużym bezpłatnym parkingiem dla klientów.

Do południa zapraszamy na poranną i wybudzającą kawę, przy której można omówić ważne sprawy biznesowe . Młodszych zapraszamy na soki i słodkie gofry z różnymi dodatkami, polewą, pudrem lub bitą śmietaną.

Biesiada Grill Bar Pub


W ofercie od samego otwarcia są także kanapki (tradycyjne, z tuńczykiem, z łososiem, kukurydzą, oliwkami, nuggets, fitness), tosty oraz zdrowe sałatki w różnych kompozycjach, w tym grecka i polska.

"BIESIADA" proponuje również fast food. Znajdziecie tutaj: frytki, nuggetsy, skrzydełka w panierce, hot-dogi (parówką, kiełbasą lub pieczarkami), zapiekanki, hamburgery, fishburgery, cheeseburgery, beefburgery (z wołowiną), zestawy z napojami oraz panierowane podudzia z kurczaka.

Biesiada Grill Bar Pub


Znakiem firmowym "BIESIADY" są dania z grilla. Pyszna kiełbasa z ogórkiem i pieczywem lub frytkami, podudzie z grilla, a także wyborny karczek z frytkami i sałatką - to tylko część naszej propozycji. Jest tu także bigos lub flaczki z pieczywem i danie z kotletem, frytkami i sałatką.

Proponujemy również wyśmienite dania z rybami, między innymi duże porcje: smażonego pstrąga, fileta z dorsza, paluszki rybne. Wszystkie w zestawach z frytkami i sałatką.

Biesiada Grill Bar Pub


W "BIESIADZIE" istnieje możliwość wynajęcia jednej z kameralnych sal (do 30 osób). Można tutaj zorganizować imprezy zamknięte, urodziny, osiemnastki, zabawy kawalerskie, panieńskie i wiele innych.

W okresie wiosenno-letnim wystawiony zostanie także ogródek dla klientów. Już teraz można zamówić dania na wynos, a w niedalekiej przyszłości zaoferujemy również catering.

Biesiada Grill Bar Pub


W lokalu można płacić kartami płatniczymi (w tym zbliżeniowo), a także - w razie potrzeby - doładować telefon na kartę.

"BIESIADA Grill Bar Pub" otwarty jest przez cały tydzień. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy od 10.00 do 22.00, w piątki od 10.00 do 24.00, w soboty od 12.00 do 24.00 i w niedzielę od 12.00 do 22.00. Zawsze mamy czynne do ostatniego klienta.Restauracja BIESIADA Grill Bar Pub

43-200 Pszczyna
ul. Szymanowskiego 23

tel. 515458580
kom. 515458580

firma Biesiada

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Biesiada" podaj