pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2015
  • wyświetleń: 1236

Dzień otwarty w sortowni odpadów

Za nami:

Mieszkańcy Kobióra będą mogli zobaczyć, jak "od środka" funkcjonuje firma, która zajmuje się odbieraniem odpadów. 14 marca Spółka Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. organizuje Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty Master odbędzie się w sobotę, 14 marca na zakładzie biologiczno - mechanicznego przetwarzania odpadów w Tychach. Specjalnie na ten dzień, dla mieszkańców gminy Kobiór firma uruchomi bezpłatną linię autobusową obsługującą trasę nr 2 Wyry - Gostyń - Kobiór. Bezpłatna linia autobusowa, zgodnie z rozkładem jazdy zamieszczonym na przystankach autobusowych, przywiezie zainteresowanych mieszkańców do zakładu Master.

Zwiedzanie odbywa się podczas 4 wyznaczonych godzin, w przypadku indywidualnego przyjazdu, poniżej podajemy godziny wejścia:
  • zwiedzanie z MASTER 1: 8:45
  • zwiedzanie z MASTER 2: 9:45
  • zwiedzanie z MASTER 3: 10:45
  • zwiedzanie z MASTER 4: 11:43.


Osoby indywidualne zostaną dołączone do grupy, która przyjedzie autobusem. Zwiedzanie zakładu trwać będzie od około 40 minut do godziny. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa zwiedzanie będzie odbywać się określoną trasą, zwartą grupą z przewodnikiem.

Szczegóły na stronie internetowej: www.master.tychy.pl.

BM / pless.pl
źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.