pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2015
  • 21 marca 2015
  • wyświetleń: 4450

Patrycja Gorzko walczy o pas!

Za nami:

Jesteś fanem boksu? Kibicuj mieszkance Pawłowic, Patrycji Gorzko w walce o pas mistrzowski!

W sobotę, 21 marca w Głogowie Patrycja Gorzko stoczy pierwszą zawodową walkę o pas mistrzowski i tytuł Zawodowego Mistrza Polski z utytułowaną zawodniczką Patrycją Krawczyk w kategorii wagowej do 52kg. Walka będzie bardzo trudna, dlatego zachęcamy do kibicowania i trzymania kciuków za mieszkankę Pawłowic.

Patrycja Gorzko
Patrycja Gorzko · fot. Konik Symbioza


Patrycja Gorzko - urodzona 12 stycznia 1986 roku w Mikołowie. Wychowywała się i uczyła w Jastrzębiu-Zdrój. Od 2011 roku mieszka w gminie Pawłowice. Obecnie pracuje w Publicznym Przedszkolu w Warszowicach jako pomoc nauczyciela. Jest sportowcem, instruktorem nowoczesnej gimnastyki fitness, instruktorem aeroboxu, instruktorem lekkoatletyki.

W wieku wczesnoszkolnym Patrycja rozpoczęła treningi piłki ręcznej w klubie Pogoń Żory. W 2001 roku wraz z drużyną zdobyła Wicemistrzostwo Polski i w 2002 roku Mistrzostwo Polski pod opieką trenera Mariusza Śniegonia. Wypracowana na treningach sprawność i kondycja ułatwiła także zdobycie tytułu najlepszego sportowca szkoły im.Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Od 2010 roku Patrycja Gorzko prowadzi zajęcia rekreacyjne nowoczesnej gimnastyki fitness dla kobiet w Jastrzębiu Borynia, promując zdrowy tryb życia.

W 2013 roku zdecydowała poświęcić się nowej dyscyplinie sportowej - MuayThai oraz Kickboxing. Jako pierwsza startująca kobieta w klubie Octagon Team Żory wygrała walkę w Łodzi na Samui Cup z tegoroczną Mistrzynią Europy Magdaleną Mróz. W tym roku udało się jej również zdobyć Wicemistrzostwo Polski MuayThai w Świebodzicach w kategorii wagowej do 54kg pod okiem trenera Kamila Wójcika. Patrycja wygrała także walki na Eurolidze w Słowacji oraz na lidze Kickboxingu w Krakowie.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.