pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 1322

Wola: dzień otwarty w Zespole Szkół

Za nami:

Dzień otwarty w szkole to okazja, by zapoznać się z oferowanymi kierunkami kształcenia, kadrą nauczycielską, ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz by zobaczyć, jak szkoła funkcjonuje.

W piątek, 13 marca uczniowie będą mogli przyjrzeć się Zespołowi Szkół w Woli. O godzinie 11.00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie dnia otwartego na auli oraz przywitanie gości. Następnie menadżer Hotelu Olecki *** w Oświęcimiu przestawi branżę hotelarską. Uczniowie będą mogli zapoznać się z branżą gastronomiczną dzięki właścicielowi restauracji Punkt "G"astronomiczny Bistro&Bar w Pszczynie.

Organizatorzy przewidzieli także zajęcia Zumby, które poprowadzi szkoła tańca Extreem, prezentację serwisu synchronicznego oraz pracowni hotelarskiej. Goście będą mogli skosztować naleśników przygotowanych w pracowni gastronomicznej. Gimnazjaliści wezmą także udział w ćwiczeniach wykorzystania programów komputerowych w księgowości oraz rozwiążą test predyspozycji zawodowych, co ułatwi im podjęcie decyzji dotyczących wyboru kierunku kształcenia.

BM / pless.pl
źródło: Zespół Szkół w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.