pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 4269

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

W ostatnich dniach lutego pszczyńscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Dwie z tych osób prowadziły pojazdy, mimo, że już wcześniej utraciły do tego uprawnienia

W piątek w Warszowicach na ulicy Boryńskiej funkcjonariusze zatrzymali 53-latka, który kierował motorowerem, mając ponad 0,6 promila. Tego samego dnia w Czarkowie w ręce mundurowych wpadł kolejny kierowca jednośladu. 32-latek poruszał się motorowerem ulicą Leśną, choć miał około 0,3 promila. Co więcej, miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

W sobotę policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców samochodów. Najpierw kontroli poddali 35-latka z Radostowic, który jechał BMW 320 ulicą Ofiar Faszyzmu w Brzeźcach. Miał nie tylko 0,9 promila, ale także orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Także 28 lutego przerwano jazdę 29-latkowi ze Studzienic. Mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu we krwi i jechał Oplem Vectrą ulicą Jaskółek.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.