pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2015
  • 14 marca 2015
  • wyświetleń: 10544

Nowy plan Pszczyny w internecie

W dniach od 9 marca do 7 kwietnia w Urzędzie Miejskim do publicznego wglądu będzie wyłożony projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pszczyna. Dostępny jest on również w internecie.

Plan zagospodarowania, Piasek, sesja, rada miejska
Plan zagospodarowania przestrzennego miasta Pszczyna zostanie wyłożony do publicznego wglądu. · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Projekt będzie można obejrzeć w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 16.00, a także od wtorku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00. Konsultacje z udziałem projektanta prowadzone będą w każdy piątek od 11.30 do 15.00.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu rozwiązaniami odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie (ul. Rynek 2) w piątek 27 marca o godzinie 14.00.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie miejscowego planu może wnieść uwagi. Uwagi należy składać do burmistrza Pszczyny z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości na mapie, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 kwietnia.

Projekt planu jest także udostępniony w internecie na stronie Urzędu Miejskiego.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.