pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 3237

Remonty dróg w gminie Pawłowice

Starosta pszczyński Paweł Sadza parafował umowę na przebudowę ul. Zawadzkiego w Golasowicach oraz remont ul. Kasztanowej i Wiejskiej w Jarząbkowicach. Roboty mają się zakończyć do 30 października.

Wiejska, Jarząbkowice
Ulica Wiejska w Jarząbkowicach · fot. Google Street View


W ramach inwestycji na ulicy Zawadzkiego w Golasowicach wykonana zostanie kompleksowa przebudowa jezdni, chodników, kanalizacji deszczowej oraz utwardzenie pobocza, a w ciągu ulic Kasztanowej i Wiejskiej na zniszczonych fragmentach drogi ułożona zostanie nowa nawierzchnia oraz oczyszczone zostaną przydrożne rowy. Łącznie remont przejdzie prawie 2,5 km dróg.

W przetargu wybrana została oferta konsorcjum firm "Drogród - Szymon Tetla" z Ćwiklic oraz "Bud-Rol" z Golasowic. Cena tej oferty wyniosła 3.071.407,89 zł brutto.

Podpisanie umowy na remont dróg powiatowych


Inwestycja będzie realizowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych przy udziale finansowym Powiatu Pszczyńskiego oraz gminy Pawłowice.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.