pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2015
  • wyświetleń: 4767

Potrącił rowerzystkę i odjechał

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek na ulicy Cieszyńskiej w Łące potrącona została 63-letnia rowerzystka. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około 18.30. W miejscu, gdzie doszło do wypadku znajduje się stacja paliw i biegnący wzdłuż drogi chodnik. To po nim jechała 63- letnia rowerzystka z Łąki. Kobieta została potrącona przez samochód, kiedy zjeżdżała na ulicę. Chodnik ustępuje bowiem w tym miejscu wjazdom i wyjazdom ze stacji.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że kierowca pojazdu wyjeżdżając na ulicę uderzył w tylne koło jej roweru. Potwierdził to zapis monitoringu z tego dnia. W wyniku zdarzenia doznała ona urazu ręki.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami zajmującymi się tą sprawą. Prosimy dzwonić wybierając numer telefonu 32 449-32-96 lub z 32 449-32-80.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj