pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2015
  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 8182

Agresywny mąż groził swojej żonie

Dozór dla agresywnego męża zastosował w poniedziałek prokurator z Pszczyny. Mężczyzna wszczął awanturę i groził swojej żonie targnięciem na jej życie. Interweniujący policjanci zatrzymali agresora, który, jak się okazało, wcześniej spożywał alkohol. 52-latek usłyszał już zarzut kierowania gróźb karalnych. Teraz może trafić za kratki nawet na 2 lata.

W niedzielne popołudnie mundurowi z pszczyńskiego ogniwa patrolowo- interwencyjnego zatrzymali 52-latka, który groził swojej żonie nożem kuchennym. Był bardzo agresywny, kiedy na miejsce przybyli policjanci. Jego bełkotliwa mowa i chwiejny krok, dodatkowo utwierdziły stróżów prawa w przekonaniu, że mężczyzna tego dnia mógł mieć również problem związany z nadmiarem alkoholu w swoim organizmie.

Policjanci zatrzymali oprawcę, a kobiecie udzielili pomocy. Podejrzany miał już na swoim koncie podobne incydenty wobec małżonki. Po tym, jak usłyszał zarzut kierowania w stosunku do niej gróźb karalnych, prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Teraz może trafić za kratki nawet na 2 lata.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.