pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 lutego 2015
  • wyświetleń: 16207

Piast - najpiękniejsze suknie ślubne

Artykuł sponsorowany:

Salon sukien ślubnych Piast zaprasza przyszłe Panny Młode do odwiedzenia naszego salonu w Pszczynie.

Salon sukien ślubnych Piast


W ofercie salonu znajdują się najpiękniejsze suknie ślubne z kolekcji 2015 takich marek jak Annais Bridal, Margarett, Afrodyta, Verise Bridal i Marietta, wszystkie w przystępnych cenach. Każda klientka, która w najbliższym czasie zakupi suknię w naszym salonie, otrzyma w prezencie komplet srebrnych kolczyków z kryształami Swarovski, idealnie pasujących do wybranej przez nią sukni.

Suknie ślubne zakupione w naszym salonie szyte są pod wymiar klientki, z uwzględnieniem jej indywidualnych uwag i modyfikacji. Jeśli w salonie nie znajdziesz swojej wymarzonej sukni uszyjemy ją dla Ciebie dokładnie według twojego projektu. Każda suknia jest nieodpłatnie dopasowywana do figury, tak żeby leżała idealnie i żeby Panna Młoda była w pełni zadowolona z końcowego efektu.

W salonie, oprócz sukien ślubnych, oferujemy buty ślubne, które można zafarbować po weselu oraz biżuterię z kryształami Swarovski i bieliznę odpowiednią do kreacji ślubnej. Na miejscu można też wypożyczyć okrycia wierzchnie. Zachęcamy do telefonicznego umawiania spotkań, tak abyśmy mogły poświęcić każdej klientce tyle czasu, ile jest konieczne do dokonania satysfakcjonującego wyboru.

---

Salon sukien ślubnych Piast
ul. Piastowska 8
43-200 Pszczyna
tel. 781-461-652
www.sukniepiast.pl

Czynne:
  • poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota 9.00 - 13.00