pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2015
  • wyświetleń: 7614

Jazda zakończona w rowie z wodą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Renault Clio wpadł w poślizg i wpadł do przydrożnego rowu przy ulicy Międzyrzeckiej w Woli. Samochód zanurzył się w wodzie. Szczęśliwie nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Wola, Międzyrzecka, kolizja, rów, woda
Jazda zakończona w rowie z wodą · fot. KPP Pszczyna


Kilka minut po 21.00 w sobotę na ulicy Międzyrzeckiej kierowany przez 18-latkę z Bierunia samochód wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Auto wypełniło się wodą, która sięgała do połowy siedzeń. W środku byli jeszcze dwaj pasażerowie. Mężczyźni zachowali zimną krew i wezwali pomoc. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło nieopodal mostku na rzecze Pszczynce, czyli w miejscu, gdzie kilka lat temu zginęły trzy pielęgniarki, które jechały na dyżur do szpitala. Wtedy kobieta kierująca Fiatem Bravą, po uderzeniu w bariery mostu, wpadła do rzeki.

Tym razem poślizg spowodowany był niezwykle śliską nawierzchnią jezdni. Dodatkowo zaważyło niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych. Kobieta była trzeźwa w chwili zdarzenia, otrzymała mandat karny.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj