pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2015
  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 42690

Parada motocykli - wideo i zdjęcia

W sobotę po raz czwarty w Pszczynie odbyła się akcja Motoserce, w trakcie której zebrano prawie 100 litrów krwi. Każdy kto przybył na rynek znalazł coś dla siebie - pokazy motocyklistów, ratowników medycznych, judoków, a także koncerty i występ kabaretu Smile.Przez cały dzień na rynku wiele się działo. W programie były konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz liczne pokazy. Zobaczyliśmy między innymi stunt motocyklowy, trial motocyklowy z udziałem mistrza kraju, działania ratowników drogowych i medycznych, a także wyczyny judoków klubu Czarnych Bytom.

Parada motocyklowa - Motoserce Pszczyna - 25.04.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


W trakcji trwania imprezy promowana była bezpieczna jazda na motocyklu, zachowanie na drodze oraz pomoc innym uczestnikom ruchu drogowego. Największą atrakcją była jednak parada motocyklowa, która o 13 wyruszyła z rynku. Popołudniu na pszczyńskim rynku wystąpiły zespoły muzyczne, a zwieńczeniem imprezy był występ kabaretu Smile.

Akcja Motoserce w Pszczynie - 25.04.2015 · fot. pless.pl, DK Gravis


Organizatorem akcji Motoserce była Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem klubu motocyklowego Tiger Riders FG.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.