pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3865

Wolontariusze WOŚP u burmistrza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

To już tradycja, że wolontariusze z Pszczyny zaangażowani w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotykają się z burmistrzem Dariuszem Skrobolem. W tym roku w gminnym sztabie WOŚP-u, który znajdował się w Zespole Szkół na 2 w Starej Wsi, zebrano 48.295,31 zł.

Wolontariusze WOŚP u burmistrza - 22.01.2015 · fot. UM Pszczyna


W spotkaniu u burmistrza, które odbyło się w środę 21 stycznia uczestniczyło dziewięcioro wolontariuszy. To ci, którym w niedzielę 11 stycznia podczas 23. finału udało zebrać się najwięcej pieniędzy. Są to: Gozdek Agnieszka, Jodłowiec Agnieszka, Kajstura Filip, Kowalik Patrycja, Kubica Klaudia, Nowak Aleksandra, Wieczorek Faustyna, Wrona Oliwia, Wróbel Edyta, a także Klimek Aleksandra.

Do udziału w pszczyńskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgłosiło się 135 wolontariuszy - poinformowała szefowa pszczyńskiego sztabu Joanna Rozmus-Cader, która od wielu lat wspiera Orkiestrę.

new / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj