pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 grudnia 2014
  • wyświetleń: 5790

Burmistrz powołał nową komisję

W Pszczynie powstała nowa sześcioosobowa komisja, która będzie zajmować się opiniowaniem projektów związanych z zagospodarowaniem przestrzennym. Jej skład w grudniu zatwierdził burmistrz Dariusz Skrobol.

Gminna Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna została powołana w celu opiniowania projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz planowanych w nich zmian. Będzie także dawała opinie dotyczące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Do zadań gremium będzie należało również opiniowanie analiz zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Pszczyny oraz innych opracowań dotyczących tej problematyki.

W składzie komisji znaleźli się Ewa Tkocz (przewodnicząca komisji, pracownik Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego) i Andrzej Chanek (naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym), a także architekci: Ryszard Gburek, Bożena Orzeł, Małgorzata Pietrasz i Wojciech Orlik.

Członkowie będą spotykać się na posiedzeniach zwołanych przez burmistrza. Osoby, które nie są pracownikami ratusza będą otrzymywały za udział w nich wynagrodzenia w wysokości 750 złotych (za udział w jednym posiedzeniu). Dla przewodniczącego (jeśli w przyszłości nie będzie to pracownik UM) przewidziano kwotę 800 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.