pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2803

Uczniowie z Ćwiklic w starostwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach" podaj

Co robią radni powiatowi, za co odpowiedzialny jest starosta i jakie sprawy można załatwić w starostwie - odpowiedzi na te pytania poznali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach.

Po budynku Starostwa Powiatowego oprowadzał sekretarz powiatu pszczyńskiego Szymon Sekta. Na sali sesyjnej uczniowie dowiedzieli się ilu jest radnych, za co są odpowiedzialni i poznali gminy wchodzące w skład powiatu. Sekretarz tłumaczył również za co odpowiedzialny jest starosta pszczyński.

Uczniowie z Ćwiklic zwiedzali starostwo - 19.12.2014 · fot. Powiat


Uczniowie z Ćwiklic zwiedzili także gabinet starosty, przez chwilę mogli poczuć się tak jak on, zasiadając przy jego biurku. Na koniec wizyty młodzi ćwikliczanie nauczyli się jak korzystać z elektronicznego systemu kolejkowego.

Starostwo zaprasza wszystkich uczniów szkół powiatu pszczyńskiego do udziału w akcji "Piątki ze Starostą Pszczyńskim". Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej pod numerem telefonu 32 449-23-10.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach" podaj