pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4054

Radny o współpracy urzędów

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pszczynie radny Henryk Kopiec chwalił współpracę między pszczyńskim ratuszem a Starostwem Powiatowym. To rzadko spotykana sytuacja, gdy samorządowiec chwali pracę obydwu urzędów. Można to jednak wziąć za dobry znak i liczyć, że z tej zgody dla mieszkańców będzie jak najwięcej korzyści.

Radny Henryk Kopiec (os. Polne Domy i część os. Powstańców Śląskich) zabrał głos pod koniec grudniowej sesji.

- Mam nadzieję, że w obecnej kadencji, w następnej, do końca świata i jeden dzień dłużej, ta współpraca między Urzędem Miejskim a Starostwem Powiatowym tak będzie właśnie wyglądała - powiedział Henryk Kopiec. - Wypowiedzi w prasie i w internecie są różne, ja mam na dzień dzisiejszy takie odczucie. Życzyłbym sobie, aby tak to wyglądało.

Henryk Kopiec, Maria Szostak, rada miejska, radni
Radny Henryk Kopiec · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Radny odniósł się także do krytyki prac urzędów ze strony części pszczynian, zwłaszcza tych od lat walczących o różne inwestycje.

- Mieszkańcy takich osiedli, gdzie przez ileś lat nie było żadnych inwestycji, nie zdają sobie sprawy z tego, że w urzędzie i w starostwie też jest praca; jest czas, są daty, są przepisy i ludzie muszą nad tym popracować, żeby cokolwiek można było zainwestować i zrobić - powiedział Henryk Kopiec.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.